+420774077726       info@akcenaklic.com            

Atrakce

Atrakce

 

Lunapark Tříska – pronájem pouťových atrakcí

V současné chvíli tvoří lunapark desítka nejoblíbenějších pouťových atrakcí. Pro Vaši pouť si můžete vybrat dvě, tři, nebo si pronajmout pouťové atrakce všechny. Kontaktujte nás a zajistěte si pronájem pouťových atrakcí. Dnes není nic nemožné, každý může mít svoji vlastní pouť. Ze zkušenosti můžeme potvrdit, že tu pravou nefalšovanou atmosféru poutě zajistí správná kombinace vybraných nesmrtelných pouťových atrakcí a kolotočů. 

Seznam pouťových atrakcí Lunaparku Tříška

1) Velký Autodrom

2) Obří nafukovací skluzavka

3) Aquazorbing

4) Dětská manéž

5) Bobová dráha Speedy Gonzales

6) Dětský vláček Circus Afro

7) Dětský koutek se skluzavkami a kuličkami

8) Nafukovací dětské hřiště King Jungle

9) Pojízdná prodejna s cukrovou vatou, ledovou tříští, popcornem, teplé studené nápoje, ovocné pendreky, lízátka, Káva Dalmayer

10) Lavice Avengers jediná v ČR

11) Velký řetízkový kolotoč

12) Malý řetízkový kolotoč

13) Dětská hydraulika vrtulníky a draci

14) Jumping

15) Jezírko štěstí lovení rybiček z vody

16) Zábavné hry nevýherní automaty: Vzduchové hokeje, houpací zvířátka, boxer, palice, věštící automat, páka,

17) Staročeský Trdelník

18) Heliové Balonky

Není problém zajistit i jiné atrakce všeho druhu pro vaše akce a zábavu!

 Mimo pouťové atrakce: cukrová vata, popcorn nebo třeba klasická střelnice

Co by byla pouť bez papírových růží, opiček na gumě, balónků a cukrové vaty? Na naší střelnici se vyřádíte. Zastřílíte si, zavtipkujete a možná si odnesete i milé dárky. Po střeleckém výkonu se můžete i s dětmi občerstvit u některého z našich stánků. Limonáda, cukrová vata a popcorn pro děti, buřty a chlazené pivečko pro dospělé jsou samozřejmostí. 

Nesmrtelné pouťové atrakce

Na žádné pouti rozhodně nesmí chybět autodrom. Zábavná autíčka pro děti, puberťáky i pro dospělé. Můžete jezdit do kolečka, do protisměru a neb ose i trošku ťuknout. Bezpečná zábava nemá omezení.  Dalšími pouťovými trháky jsou Kačeři (Labutě), řetízkový kolotoč a samozřejmě horská dráha. Naše horská dráha sice není největší na světe, můžete vzít ale jed na to, že Vám dá pořádnou dávku vzrušení a adrenalinu. 

Pouťové atrakce pro nejmenší a pro děti

Pro nejmenší děti u nás najdete hned několik pouťových atrakcí a kolotočů. Mezi nejoblíbenější atrakci pro děti patří dětská dráha – autíčka s motivy oblíbeného dětského filmu Cars. Pro malé neposedy je určen ještě skákací a klouzací hrad. 

Pouťové atrakce pro dospělé

Kromě autodromu a střelnice, se můžete vyřádit na velké trampolíně. Vynechat byste neměli ani horskou dráhu Speedy Gonzales. Další z našich speciálních atrakcí je lavice AVENGERS. Nebojíte se? Ukažte se! Všechny naše pouťové atrakce jsou bezpečné. Pro Váš maximální komfort a bezpečí stačí jen dodržovat organizační pokyny.