+420774077726       info@akcenaklic.com            

Dekorace a Květiny

Dekorace a Květiny

Rádi vám pomůžeme s dekoracemi na oslavy, svatby, slavnosti, večírky a jiné akce. Dekorace navrhneme, zrealizujeme a nainstalujeme. Pokud budete mít konkrétní představu, budeme se vám snažit vyjít vstříc a uskutečníme výzdobu přesně podle vašich představ. Dekorace si také můžete pronajmout, nebo zakoupit. Na jakékoliv otázky ohledně výzdoby a dekoraci vám ráda odpoví naše dekoratérka.

Dekorace

Jednou z našich dalších činností v oblasti koordinace akcí je návrh, výroba a realizace dekorací a dekorativních prvků. Dekorace jakéhokoliv místa, jevišť a pódií nabízíme jak samostatně, tak jako komplexní službu k námi pronajímaným pódiím, ground supportům nebo mobiliáři.

Design a funkčnost dekorace scény

Při návrhu bereme v úvahu dva hlavní faktory, které ovlivňují dobrý výsledek, a to design a funkčnost dekorace. V našich návrzích proto důsledně dbáme na dodržování zásad, které umožní plné využití scény. Realizujeme scény od nejjednodušší až po ty nejkomplikovanější.

Dekorace, skirting a povrchy

Nedílnou součástí každé jevištní scény bývá základní odekorování jeviště (skirting) a pokládka koberce. Dekorujeme nejčastěji přehlídková mola, látkové sametové horizonty, dekorační výkryty sálů a látkové předěly sálů a hal.
Zajišťujeme také výrobu dekorací „na míru“ podle i těch nejnáročnějších požadavků zákazníka nebo architekta. Vyrábíme a instalujeme jevištní kulisy, výkryty, dekorace scén pro konkrétní vystoupení nebo show atd. Poskytujeme 3D návrhy dekorací a scén pro přehlídková mola, koncerty apod.

Při zájmu nás neváhejte kontaktovat na email   dekorace@luxusnisvatby.com

Náš tým Vám rád odpoví na jakékoliv otázky.

IMG_8546_sm
111
12345