+420774077726       info@akcenaklic.com            

Foto a Video

Foto a Video

Nabídka svatebních videokameramanů

 

Svatba natočená srdcem

V rámci našich služeb vám nabízíme profesionální a kvalitní natáčení nejen vaší svatby, ale i následnou postprodukci při kterém vytvoříme video podle vašeho přání. Svatební kameraman z týmu Luxusních svateb zachytí váš svatební den na celý život.

Naším cílem je natočit svatební video tak, aby bylo cennou vzpomínkou nejen pro vás, ale i pro vaší rodinu.

Naší nabídku složíme přesně podle vašich představ, jelikož každá svatba je specifická něším jiným. Nejčastějším standardem je celodenní natáčení, které obsahuje záběry od svatebních příprav, obřadu, hostiny až po večerním zvyklosti. Typické je i natáčení prvního tanece novomanželů, svatebních her završené házením kytice nebo odpalování ohňostroje

To vše lze nalézt na cca 10 min. sestřihu videoklipu ve FULL HD kvalitě. Po domluvě je možné zařídit i natočení celého svatebního dne a pořídit tak celý dokument, který bude obsahovat nejdůležitější minuty celého dne. Takový sestřih bude podle vašich potřeb zabírat 1 – 2 hodiny celého filmu.

K natáčení používáme nejmodernější techniku od DSLR kamer, až po záznamy ve formátu 4K. Pro záznam využíváme běžně dvou kameramanů a několika kamer.