+420774077726       info@akcenaklic.com            

Limuzíny

Limuzíny

Naše společnost provozuje luxusní prodlouženou limuzínu Lincoln Town Car 120″ v bílé barvě a provedení kabriolet, jedinou v ČR, která nabízí pro nejrůznější příležitosti nejvyšší možný komfort, bezpečnost a eleganci až pro 8 osob a všestranné služby profesionálního řidiče.

Jsme přesvědčen, že naše cabrio limuzína by mohla být skvělou a komfortní dopravní možností pro hotely a poskytnou tak jejich hostům další nezapomenutelný zážitek – tzn. např. při dopravě do hotelu nebo z něj v rámci letištních transferů, sightseeingů apod.

Cabrio limuzína poskytuje jedinečné zážitky u příležitosti akcí typu svatby, rozlučka se svobodou, narozeninové jízdy, vyhlídkové jízdy městem apod. ve formě CABRIO LIMOUSINE SERVICE = variabilních hodinových pronájmů vozu s řidičem.
Nově jsme také zavedli limitovaný servis naší cabrio limuzínou =  komfortní taxi dopravu na časově kratší vzdálenosti v Praze jako „LUXURY TAXI“.
Tato služba funguje pouze na telefonickou objednávku či objednávku přes aplikaci Liftago, a je určena pro komfortní taxi dopravu na časově kratší vzdálenosti či jako vyzkoušení si jízdy limuzínou a její možnosti před uskutečnění objednávky v rámci služeb variabilních hodinových pronájmů vozu s řidičem CABRIO LIMOUSINE SERVICE.